Ресторан

Ресторанний комплекс

Золота Гора


До послуг наших гостей два першокласних ресторани, літня тераса, з якої відкривається неповторна панорама мальовничої природи.

Один з ресторанів виконаний з зрубу, а його антураж виконаний в мисливському і народному стилі. В інтер'єрі використовуються натуральні матеріали (камінь, дерево, вироби з глини). Камін, в якому в зимову пору потріскують поліна, створює незабутню атмосферу романтики.

Другий ресторан примикає до основного корпусу готелю. Витончений інтер'єр ресторану створює неповторну атмосферу затишку. Зал ресторану прекрасно підходить для проведення святкового обіду, романтичної вечері або ділової зустрічі.

Замовити столик

З великим задоволенням, колектив рестораного комплексу «Золота Гора»,
організує для Вас проведення святкових заходів

(банкет, весілля, корпоративні вечори, дитячий день народження)

Музиканти - професіонали виконають Ваші улюблені пісні та мелодії.

Ми не просто обслуговуємо гостей, а намагаємося створювати теплу атмосферу з першокласним сервісом, з тим щоб гості відчували себе комфортно і отримували заряд так необхідної їм в наш час енергії.

Якщо наш гість залишається задоволений, значить досягнута мета – оптимальна турбота про гостя, максимально створені для нього зручності.

У нас Ви завжди зможете покуштувати страви закарпатської, угорської та класичної європейської кухні. Збережені традиції кулінарного мистецтва, сервіровки і високий рівень обслуговування принесуть Вам істинне задоволення.

Замовити столик

Наша галерея